فیشیال چشم

چشم به عنوان نگین صورت و پوست آینه تمام نمای بدن، نیاز به مراقبت دارد. استفاده از مواد شوینده، آرایشی، آلاینده ها و … همگی از مواردی هستند که زیبایی، سلامت و شادابی و جوانی پوست اطراف چشم و پلک را تهدید میکند. با فیشال چشم تمام این موارد رفع خواهد شد.

جوابدهی فوقالعاده در جلسات اول مشهود است مدت زمان انجام ۱ ساعت و نیم است

فیشیال های تخصصی دور چشم شامل موارد زیر می باشد

فیشیال وایتنینگ چشم : این فیشال اختصاصی می باشد و از۳ برند استفاده می شود به همراه دستگاه های تخصصی دور چشم و ۱ساعت زمان میبره وسبب کاهش هر جلسه۲۰ % تیرگی دور چشم و پشت پلک می باشد .
فیشیال رفع گودی چشم : این فیشال با ویال های هیالورونیک و دستگاههای تخصصی انجام میشه و برای رفع گودی زیر چشم و خطوط اطراف چشم موثر است در این فیشال از برند های مطرح دنیا استفاده میشود به همراه ماساژ اختصاصی ۱ ساعت زمان میبره
فیشیال ای ریپیر : این فیشال که از۳ تا برند استفاده میشه و زمان ۱ ساعت تا ۱ ساعت ربع می باشد و برای همه افراد می باشد و برای کسانی که ملیا زیر چشم (کیست کراتینی اطراف چشم) دارند و خطوط اطراف چشم انجام می شود.

رزو نوبت در سریع ترین زمان

 فرم روبرو را پر کنید و منتظر تماس با کارشناس ما باشید.عزیزانی که از طریق این فرم اقدام به رزرو نوبت می کنند با اولویت بالاتری کار آن ها انجام خواهد شد.

سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم