فیشیال چشم

چشم به عنوان نگین صورت و پوست آینه تمام نمای بدن، نیاز به مراقبت دارد. استفاده از مواد شوینده، آرایشی، آلاینده ها و … همگی از مواردی هستند که زیبایی، سلامت و شادابی و جوانی پوست اطراف چشم و پلک را تهدید میکند. با فیشال چشم تمام این موارد رفع خواهد شد.

جوابدهی فوقالعاده در جلسات اول مشهود است مدت زمان انجام ۱ ساعت و نیم است

فیشیال های تخصصی دور چشم شامل موارد زیر می باشد

فیشیال وایتنینگ چشم : این فیشال اختصاصی می باشد و از۳ برند استفاده می شود به همراه دستگاه های تخصصی دور چشم و ۱ساعت زمان میبره وسبب کاهش هر جلسه۲۰ % تیرگی دور چشم و پشت پلک می باشد .
فیشیال رفع گودی چشم : این فیشال با ویال های هیالورونیک و دستگاههای تخصصی انجام میشه و برای رفع گودی زیر چشم و خطوط اطراف چشم موثر است در این فیشال از برند های مطرح دنیا استفاده میشود به همراه ماساژ اختصاصی ۱ ساعت زمان میبره
فیشیال ای ریپیر : این فیشال که از۳ تا برند استفاده میشه و زمان ۱ ساعت تا ۱ ساعت ربع می باشد و برای همه افراد می باشد و برای کسانی که ملیا زیر چشم (کیست کراتینی اطراف چشم) دارند و خطوط اطراف چشم انجام می شود.

رزو نوبت در سریع ترین زمان

 فرم روبرو را پر کنید و منتظر تماس با کارشناس ما باشید.عزیزانی که از طریق این فرم اقدام به رزرو نوبت می کنند با اولویت بالاتری کار آن ها انجام خواهد شد.

10% تخــفیــــف

دوره پداگوژی (مربی گری) پوست و مو

مشاوره تلفنی
×