معرفی مرکز

با بیش از 10 سال تجربه

زیبایی تخصـــــص ماست

آکـادمی سودابه بیـطرفان

سلام! من سودابه بیطرفان هستم. نویسنده و مدرس پاکسازی پوست.

دانشگاه رشته روانشناسی خوندم ولی علاقه ای نداشتم برای کار وارد این حوزه بشم. اولین آموزشم رو زیر نظر دکتر احمدیان ( اولین مرکز آموزش پوست و مو ایران ) دیدم و در اتاق پوست خودم خدمات پاکسازی پوست انجام می دادم.

دنیای پوست دنیای خیلی بزرگیه هر چقدر آموزش میدیدم بیشتر احساس می کردم که باید بازم بدونم. دوره های مختلفی دیدم که شاید خیلی هاشون برای من بار علمی ای نداشت ولی با نگاه تحلیل گری کلی تجربه به دست آوردم.

تو اون روزا خیلی دنبال کتابی بودم که برای من به عنوان یک اسکین تراپیست کاربردی باشه اما کتابها پزشکی بودن و فقط یکی دو فصل برام مفید بود. ایده نوشتن کتابی که نیازهای یک اسکین تراپیست رو پوشش بده اینجا شکل گرفت.

خداروشکر با خلاقیتی که در هوشمند کردن کتاب یعنی استفاده همزمان از فیلم های آموزشی با اسکن کیوآرکدهای کتاب به کار بردم کتاب مرجعی شد برای اسکین تراپیست های عزیز.

از اواخر سال 1395 تصمیم گرفتم که تمرکزم رو روی آموزش فشیال بذارم برای همین کلی کتاب و مقاله خوندم و میخونم و دوره های زیادی رو گذروندم تا بتونم بهترین آموزش ها رو به کارآموزان ارائه بدم.

مهم ترین فن من در آموزش ساده کردن مفاهیم و آموزش با ذکر مثال و زبان ساده هست که باعث شده کاراموز در هر سطح علم و سوادی که باشه به راحتی آموزش ببینه.

آکادمی سودابه بیطرفان تا به امروز بیش از 10 هزار کارآموز موفق و مشغول به کار در سرتاسر ایران داره و بابت این موضوع خداروشکر میکنم چون به هدفم رسیدم و اون این بود که موفقیت کارآموزم باعث موفقیت من بشه.

مرکز زیبایی اسکین کر

همین حالا با شماره  09197930185  تماس بگیرید و به خانواده بزرگ اسکین کر بپیوندید

10% تخــفیــــف

دوره پداگوژی (مربی گری) پوست و مو

مشاوره تلفنی
×