پاکسازی پوست

فیشال یعنی مراقبت ورسیدگی کردن به پوست در مقابل عوامل محیطی، تخریب هایی که عوامل محیطی روی پوست ایجاد میکند شامل مواردی مانند آفتاب که باعث کک مک و لک پوستی و ایجینگ(پیری) پوست می شود و آلودگی هوا به خصوص در شهر های صنعتی ودانه های سر سیاه -لایه های مرده -کدری پوست کمبود اکسیژن ایجاد می کند و رادیکال های آزاد که باعث چین چروک وغیره …می شود.

جوابدهی فوقالعاده در جلسات اول مشهود است مدت زمان انجام ۱ ساعت و نیم است

ما می توانیم با انجام دادن فیشیال های متعدد تا حد امکان این مشکلات را از بین ببریم .

انواع فیشال و تاثیرات آن:
و یک مورد از مهم ترین عیوب پوستی و مشکلات پوستی که ایجاد میشود مخصوصا در شهر های صنعتی شامل موارد زیر می باشد
– دانه های سرسیاه
– کیست های چربی
– تخیله کمدون ها
فیشیال (پاکسازی عمیق )کاهش ۲۰% منافذ باز در یک جلسه و رفع لایه های شاخی و کراتین شده پوست میشود

فیشیال پوست و فواید شگفت انگیز آن

هیچ چیزی خوشایندتر از این نیست که وقتی انگشت‌تان را روی صورت‌تان می‌لغزانید، نرمی و لطافت پوست خود را احساس کنید. بیشتر شما روتین مراقبت از پوست مخصوص خود را دارید که ممکن است حرفه‌ای و خاص نباشد، اما دست کم کمک می‌کند تا حدودی سلامت و شادابی پوست خود را حفظ کنید. اما بد نیست هر چند وقت یک بار اجازه دهید حرفه‌ای‌های مراقبت از پوست این کار را برای‌تان انجام دهند. بله، ما در مورد مزایای فیشیال پوست صحبت می‌کنیم. اگر تصور می‌کنید فیشیال پوست چیزی جز یک راهکار سطحی و فانتزی برای مراقبت از پوست نیست سخت در اشتباهید.
فیشیال پوست یک رویکرد چند مرحله‌ای برای مراقبت همه جانبه از پوست شماست. چطور؟ با ما همراه باشید تا به شما ثابت کنیم.

چرا فیشیال پوست؟

اگر فکر می‌کنید فیشیال پوست فقط وقت و پول تلف کردن است بهتر است دوباره فکر کنید! حتی اگر شما جوش و آکنه و لک و دیگر مشکلات پوستی هم نداشته باشید، صورت شما باز هم نیاز دارد که رسیدگی‌های حرفه‌ای دریافت کند تا سالم و به دور از مشکل بماند.
ضمنا فیشیال پوست بهترین راه این است که متوجه شوید آیا پوست‌تان نیاز به مراقبت خاصی دارد یا چگونه به هورمون‌ها، آلاینده‌ها، استرس و سایر عوامل واکنش نشان می‌دهد. شما هر چقدر هم که در خانه کار‌هایی برای مراقبت از پوست‌تان انجام دهید باز هم کافی نیست و به یک متخصص نیاز دارید تا وضعیت پوست خود را کاملا بفهمید.

رزو نوبت در سریع ترین زمان

 فرم روبرو را پر کنید و منتظر تماس با کارشناس ما باشید.عزیزانی که از طریق این فرم اقدام به رزرو نوبت می کنند با اولویت بالاتری کار آن ها انجام خواهد شد.

10% تخــفیــــف

دوره پداگوژی (مربی گری) پوست و مو

مشاوره تلفنی
×